Bezstarostný hosting pro vaše rigy

Využijte našich prostor pro maximální stabilitu Vaší těžby a sledujte růst svých kryptoaktiv bez starostí.

Poptat hosting
  • 3,1 Kč Cena elektřiny
    za kWh*
  • 500 Kč Cena hostingu
    za měsíc*
  • 99% Uptime

Uptime 99%

Tlakové ventilátory s prachovými filtry udržují adekvátní teplotu komponentů a zajišťují čisté prostředí. Bezpečí zaručuje napojení na EZS a EPS a fyzické kontroly vrátnými. Nabízíme i pojištění – 1000 Kč/stroj/rok – pro krytí před dalšími hrozbami. Až 100 MW jde z naší solární elektrárny a odpadové teplo slouží pro vytápění prostor v okolí datacentra.

Nic neřešíte, o vše se staráme my

Stroje neustále monitorujeme a optimalizujeme na nejlepší poměr výkonu a spotřeby. Provádíme pravidelné updaty a taktování grafický karet. Stroje pravidelně čistíme vzduchovým kompresorem. V případě selhání některého z komponentů jej promptně vyměníme a při domluvě vyřešíme i jeho reklamaci.

Mějte výsledky pod kontrolou

Každý měsíc Vám pošleme vyúčtování společně s reportem těžby, ve kterém naleznete veškeré podstatné informace o Vaší těžbě, jako množství vytěžených mincí, spotřebu elektřiny, opravy ad. Fakturu Vám vystavíme v Kč a včetně DPH


Jak probíhá postup při využití služby hostingu?

  1. Objednávka a smlouva Ozvěte se nám s poptávkou nákupu mining rigu včetně hostingu. Vystavíme Vám fakturu na nový mining rig, podepíšeme spolu smlouvu o umístění a správě Vašeho mining rigu a dáme se do stavby stroje. Pokud máme mining rig, ihned jej umístíme do našeho datacentra a připravíme jej pro těžbu kryptoměn. Vše lze udělat pohodlně přes email nebo telefon.
  2. Příprava podkladů Vy si mezitím připravíte, dle našeho doporučení, adresu peněženky kryptoměny, na kterou budete chtít těžit a spolu potvrdíme její správnost. Pokud si budete chtít stroj pojmenovat, zašlete nám preferovaný název a poskytnete nám také kontaktní informace, na které budeme pravidelně zasílat report.
  3. Spuštění těžby Jakmile obdržíme veškeré potřebné informace, mining rig Vám spustíme na těžbu Vámi preferované kryptoměny. Spolu se spuštěním stroje Vám poskytneme odkaz, kde budete moci sledovat těžbu svého stroje v reálném čase, včetně informací navíc. Začátkem následujícího měsíce Vám vždy pošleme report v pdf spolu s fakturou v Kč za dodanou elektřinu a správu na Vámi uvedený kontakt.

FAQ

Často se ptáte na následující otázky…

Mohu využít služby Hosting i když již vlastním stroj pro těžbu?

Určitě můžete, musíte nám však nejprve poskytnout informace o Vašem stroji, komponentech a konstrukci. Po analýze stroje Vám sdělíme, jestli jej můžeme převzít do správy nebo navrhneme další možnosti. Pokud máte stroj v konstrukci, která není kompatibilní s našimi prostory, nabídneme Vám přestavění Vašeho stroje do naší konstrukce, pokud to bude fyzicky možné.

Na jak dlouho vystavujete smlouvu o umístění stroje?

Standardně připravujeme smlouvy s platností 1 roku, což se nám i našim klientům ověřilo, jako nejlepší možnost. Nicméně, po domluvě dobu platnosti můžeme přizpůsobit.

Na jak dlouho máte fixovanou cenu za elektřinu?

Cenu za dodávku energií se snažíme fixovat na co nejdelší dobu, tedy ideálně 3 roky dopředu.

Jak funguje Váš poplatek za hosting stroje?

Za hosting a správu si účtujeme minimálně 500 Kč měsíčně za stroj bez DPH a maximálně 20 % z objemu Vámi vytěžené kryptoměny. Pokud Váš stroj vytěží za měsíc více, (bráno vždy s aktuálním kurzem v den vyúčtování) než 500 Kč, pak budeme fakturovat místo 500 Kč zmíněných 20 % z Vaší těžby.

Jsou opravy a servis obsaženy v ceně za hostingu? Máte nějaké další poplatky?

Veškerý servis, opravy, čištění i nastavení strojů jsou obsaženy v ceně za hosting. Pokud je na komponentech vyžadována složitější oprava nebo komponent přestane správně fungovat a je již po záruce, vždy Vám předem nabídneme možnosti vyřešení opravy včetně ceny dopředu. Žádné další skryté poplatky nemáme.

* bez dph | ** nebo 20% / stroj / měsíc


Poptávkový formulář

Specifikujte přesněji své potřeby, ozveme se a domluvíme detaily.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Napište nám

Adresa a kontakty

MasterMiner s.r.o. Dyjská 845/4, Čakovice, 196 00 Praha 9


V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0381 - Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: MasterMiner_Kreativní voucher. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.

Loga dotačních programů